Uroczysta Inauguracja Polskiego Towarzystwa Ekspertów i Biegłych Sądowych

Z radością informujemy, że we wtorek 17 maja 2022 roku odbyło się spotkanie inaugurujące działalność Polskiego Towarzystwa Ekspertów i Biegłych Sądowych. Wydarzenie stało się okazją do podjęcia ciekawych rozmów na temat jego przyszłości i wzajemnego poznania się przez osoby, które je tworzą.

Podczas spotkania Prezes Zarządu Krzysztof Konopka w asyście Rzecznika prasowego Zofii Jasińskiej wręczył członkom stowarzyszenia Certyfikat Przynależności do PTEiBS.

Ważnym elementem uroczystości było podpisanie porozumienia o współpracy ze Stowarzyszeniem „Prawnicy dla Polski”, reprezentowanym przez Pana dr. Mariusza Filipka – Przewodniczącego Rady Naukowej w naszym nowo powstałym Polskim Towarzystwie Ekspertów i Biegłych Sądowych.

O pyszny poczęstunek dla zebranych gości zadbał Dyrektor Biura Wsparcia Pan Rafał Kolaszyński i jego Zespół z Bistro 32, znajdującego się przy ul. Świętokrzyskiej 32 w Warszawie. W tym wyjątkowym dla PTEiBS dniu nie zabrakło także słodkiego tortu i wielu życzliwych słów.

Mamy nadzieję, że nasza działalność przyczyni się do rozwoju, jak również integracji środowiska ekspertów i biegłych sądowych. Zapraszamy wszystkich do owocnej współpracy i wstąpienia w szeregi naszego stowarzyszenia.

Kontakt z nami